Yksi nappi hoitaa kaiken


Lauri Salovaara - ke 3. joulukuuta 2008 09.20.10 - Kommentoi

Kalevassa oli tänään aivan huikea mainos lääkkeestä miehille, joka lupaa kaikessa vaatimattomuudessaan

KOMEUTTA, SEKSIKKYYTTÄ, MIESKUNTOA!

Mainosteksti menee näin:

"Tiedemiehet ovat kehittäneet miesten oman monitoimipillerin, jossa on huomioitu useimmat miehen elämälle tärkeät seikat. Tämä tieteellisesti tutkittu valmiste - nimeltään INVERSION HOMME - lisää libidoa, hoitaa eturauhasta ja vähentää stressioireita sekä lisää elinvoimaa ja vireyttä."

Ja homma jatkuu:

"Näiden sisäiseen hyvinvointiin liittyvien ulkonäköseikkojen lisäksi INVERSION HOMME vaikuttaa myönteisesti ulkonäköön tukemalla painonhallinnassa, ehkäisemällä ihon vanhenemista sekä vähentämällä hiustenlähtöä."

Eikä siinä vielä kaikki. Tämän tiedemiesten tieteellisesti tutkiman valmisteen jatkosepustus lyö laudalta kaikki epäilyt pillerin toimintakyvystä:

"Tohtori Alain Jacquet tutki INVERSION HOMME:n tehon (University Victor Segalen, Ranska), ja tulokset vain kahden kuukauden käytön jälkeen olivat huomattavat:

- Vireystaso +48%

- Libido +21,9%

- Stressaantuneisuus -65,9%

- Väsymyksen tunne -81,5%

- Ihon juonteiden syvyys -35%

- Kokonaispaino -2,4kg

- Vyötärön mitta -3cm

- Hiusten lähtö -25,6%

- Hiusten tuuheus +65,3%!"

Lapset. Nyt tiedätte mitä ostaa isälle joululahjaksi. Mutta jäävätkö äitit tyystin ilman? Ei hätää! Kokeile nyt myös uutta INVERSION FEMME -kauneuskapselia!

Blogiin







Kommentointi

Otsikko:
Kommentti:
 

Keikkakalenteri

«touko 2012»
matiketopelasu
30123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031123
45678910
Tänään Keikka Vapaana

Klikkaa vapaata päivää ja tee tarjouspyyntö tai katso tarkempaa tietoa keikoista klikkaamalla keikkapäiviä.